Gå til indhold
FORSIDEN | PRINT |

Region SyddanmarkHandicapcenter Fyn

Handicapcenter FynpilKontaktpilSundhedsfagligt team - Kontakt

Sundhedsfagligt team - Kontakt

Sygeplejersker

Dorthe Tarris (Engbo, Skovhuse, Skærehaven, Nordlys)
Tlf.: 51 19 00 58
E-Mail: Dorthe.Charlotte.Trudsoe.Tarris@rsyd.dk 

Mia Hartung Langholm (Grejsdalen)
Tlf.: 99 44 36 04
E-mail: Mia.Hartung.Langholm@rsyd.dk

Charlotte Irene Lindebjerg Jensen (Børnehusene Stjernen)
Tff.: 99 44 20 00
E-mail: Charlotte.Irene.Lindebjerg.Jensen@rsyd.dk

Fysioterapeuter

Tine Charlotte Bohl (Engbo, Skovhuse, Skærehaven, Nordlys)
Tlf.: 40 22 87 75
E-mail: Tine.Charlotte.Bohl@rsyd.dk

Karen Selmer Krogh (Engbo, Skovhuse, Skærehaven, Nordlys)
Tlf.: 23 42 09 93
E-mail: Karen.Selmer.Krogh@rsyd.dk

Bodil Mindegaard (Grejsdalen)
Tlf.: 99 44 36 05
E-mail: Bodil.Mindegaard@rsyd.dk

Carsten Worsøe (Låddenhøj)
Tlf.: 99 44 37 54
E-mail: Carsten.Worsoe@rsyd.dk

Johannes Hoppe (Låddenhøj)
Tlf.: 99 44 37 54
E-mail: Johannes.Hoppe@rsyd.dk

Natasja Bay Hammer (Børnehusene Stjernen)
Tlf.: 99 44 20 41
E-mail: Natasja.Bay.Hammer@rsyd.dk

Ergoterapeuter

Pernille Bagner Carlsen (Grejsdalen)
Tlf.: 24 65 34 08
E-mail: Pernille.Bagner.Carlsen@rsyd.dk

Hannah Prinds O'Reily Poulsen (Børnehusene Stjernen)
Tlf.: 99 44 20 45
E-mail: Hpop@rsyd.dk


Senest opdateret den13-08-2020
Skriv tilSocialområdet



Tilgængelighedserklæring